Flesz - 09.09.2017

Witajcie moi mili!


Przedstawiam wam nową serię wpisów w których będę prezentował nadchodzące nowości wydawnicze ze stajni Games Workshop w świecie Warhammer 40.000!
Mortarion, Demon Primarch of Nurgle

Zestaw w kwocie 425 zł  będzie zawierał model składający się z 78 części osadzonej na podstawce 100 mm.  Oficjalnie w sprzedaży od 16.09.


Codex: Death Guard

Codex do frakcji Death Guard  zawierać będzie 104 strony  tła fabularnego, organizacji armii oraz jej zasady. Wydana w twardej oprawie. Cena 125 zł. Podręcznik w kolekcjonerskiej edycji będzie dostępny w kwocie 250 zł. Premiera 16.09.


Death Guard Dice


Do naszej dyspozycji otrzymamy spaczone kostki Nurgla! Zestaw zawiera 20 kości o wielkości 16 mm. Zestaw w cenie 63 zł. Sam jestem ciekaw jak się one przyjmą wśród graczy? W swoje spaczone dłonie dostaniemy je 16.09


Datacards: Death Guard


Jak do każdej armii w świecie Warhammer 40.000 otrzymamy do niej specjalne karty. W zestawie będziemy mieli 60 kart w tym: 7 kart psychic power, 14 kart Death Guard Stratagems, 3 karty Stratagems oraz 36 kart Tactical Objectives. To wszystko otrzymamy w cenie 50 zł. Dostępne od 16.09


The Plague Brethren


W boxie otrzymamy 3 alternatywne plastikowe figurki Plague Marines. Do poczytania wpadnie nam 20 stronicowa broszura z wywiadem, którego udzielił projektant Maxime Pastourel, oraz poradnik malarski. Całość będą dopinały 3 koncepcyjne grafiki Johna Blanche. To wszystko dostaniemy za 125 zł. Premiera 16.09


Codex: Death Guard Limited Edition


Specjalna edycja limitowana od Games Workshop dla największych fanów! Za cenę 600 zł dostajemy limitowany podręcznik, 6 metalowaych znaczników, 7  limitowanych kart power psychic, plakat oraz "kalkulator" w kształcie domeny nurgla.  Premiera 16.09. 
Prezentowane grafiki i ceny pochodzą z oficjalnej strony producenta Games Workshop.

Komentarze

 1. Witam i pozdrawiam! Chciałbym za wetować podawanie takich wysokich cen do nowości. Może i są one ze strony Games Workshop ale, szczerze można np takiego Mortariona kupić w sklepie stacjonarnym (np Wargamer) za około 340 zł, co jest wielką różnicą w porównaniu do sklepu wydawcy (co też jest super dziwne). Piszę o tym dlatego, ponieważ z własnej autopsji przez długi czas bałem się podejść do Warhammera 40k właśnie przez ceny, które widnieją na stronie GW. Ale rzeczywistość okazała się bardziej przyjazna mojemu portfelowi :D Pozdrawiam i czekam na nowe wpisy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje za uwagi. Najbezpieczniej było się mi odnosić do cen z oficjalnego sklepu Games Workshop. Sklepy "partnerskie" mają to do siebie, że same ustalają swoją politykę cenową, więc trudno byłoby się wtedy nad nimi rozwodzić. Rozwiązaniem jest rezygnacja z podawania cen.

   Usuń
  2. Dla mnie najdziwniejsza jest polityka ustalania cen według Games Workshop. Nie znam się na jakich zasadach Sklepy "partnerskie" kupują rzeczy od GW, ale różnica w cenie jest bardzo duża. Pozdrawiam!

   Usuń

Prześlij komentarz